شبکه صدا و تصویر فلسفی با همراهی قویترین و فنی ترین تیم تجهیز، عالیترین خدمات را در زمینه تجهیز اماکن درمانی، آموزشی و ورزشی ارائه میدهد.

اماکن درمانی اعم از بیمارستان ها، درمانگاه ها و کلینیک ها، اماکن آموزشی شامل مدارس، دانشگاه ها، موسسات خصوصی و دولتی و آموزشگاه ها و همچنین تمامی اماکن ورزشی همگی نیازمند سیستمی قوی و کارآمد جهت پیج و پخش می باشند. نیاز این اماکن عمدتا حول محور بلندگوهای سقفی یا ستونی (در بعضی موارد دکوراتیو دیواری) و آمپلی فایر مربوطه است و همچنین میکروفن بی سیم یا باسیم و میکروفن پیجینگ. علاوه بر سیستم صوتی، سیستم تصویری مناسب با این امکان را نیز ارائه میدهیم شامل پروژکتور، پرده نمایش (برقی یا دستی) یا TV و ...

بنابراین، ابتدا مکان مورد نظر توسط کارشناس مربوطه بازدید میشود؛ سپس با در نظر گرفتن نیاز و خواسته ی متقاضی، متراژ محیط، ارتفاع سقف و حتی مقدار سر و صدای محیط و ... طرح اولیه مکان تهیه شده و جانمایی بلندگوها انجام میشود. در مرحله بعد، سیستم صوتی مناسب با آن مکان درمانی، آموزشی یا ورزشی تعیین شده و به استحضار متقاضی میرسد. پس از بررسی دو جانبه و تبادل نظر در این رابطه، تصمیم و توافق نهایی گرفته شده و قرارداد همکاری در قالب فاکتور و ضمانت کاری منعقد میشود.

نه تنها مرحله تجهیز بلکه پس از آن یعنی خدمات پس از فروش را نیز تضمین میدهیم. در این راستا کارنامه پربار و چشمگیری از خود به جا  گذاشته ایم چرا که عمده فعالیت ما در این حوزه مربوط به تجهیز سیستم پیجینگ اماکن درمانی و آموزشی و نیز فضای ورزشی (داخلی و خارجی) میباشد. شبکه صدا و تصویر فلسفی با به کارگیری جدیدترین سیستم های صوتی و تصویری اعم از بلندگوهای سقفی، ستونی یا دکوراتیو دیواری، میکروفن های پیجینگ، میکروفن باسیم یا بی سیم، آمپلی فایر، ویدئو پروژکتور و پرده نمایش مکان مورد را مطابق استاندارد مد نظر سفارش دهنده مجهز میکنیم. کارنامه کاری ما اعتبار و افتخار ماست. با ما تماس بگیرید.