شبکه صدا و تصویر فلسفی مفتخر به ارائه عالیترین خدمات در زمینه تجهیزات صوتی و تصویری سالن های آمفی تئاتر و سینما میباشد.

سیستم صوتی و تصویری سالن آمفی تئاتر به متراژ سالن، تعداد صندلی، متراژ سن، ارتفاع سقف، آکوستیک بودن محیط و میزان نور سالن بستگی دارد. در این راستا ابتدا سالن مورد نظر توسط کارشناس مربوطه بازدید میشود؛ سپس با در نظر گرفتن نیاز و خواسته ی متقاضی و با توجه به موارد ذکرشده در مورد سالن نقشه ی اولیه تهیه شده و جانمایی سیستم صوتی و تصویری انجام میشود. سپس، سیستم مناسب با سالن تعیین شده و به استحضار متقاضی میرسد. پس از بررسی دو جانبه و تبادل نظر در این رابطه، تصمیم و توافق نهایی گرفته شده و قرارداد همکاری در قالب فاکتور و ضمانت کاری منعقد میشود.

عمده تجهیزات مورد نیاز سالن آمفی تئاتر عبارت است از: بلندگوهای دیواری دکوراتیو، سیستم لاین اری (Line Array)، پروژکتور و پرده نمایش (برقی یا دستی)، میکروفن رومیزی و تریبونی، آمپلی فایر و سیستم نورپردازی. با اطمینان تضمین میدهیم که تجهیز کامل یک سالن را به خوبی انجام داده و بهترین نتیجه را میگیریم.

نه تنها مرحله تجهیز بلکه پس از آن یعنی خدمات پس از فروش را نیز تضمین میدهیم. در این راستا کارنامه پربار و چشمگیری از خود به جا  گذاشته ایم چرا که عمده فعالیت ما در این حوزه مربوط به تجهیز سالن آمفی تئاتر اماکن دولتی میباشد. مجموعه صوتی فلسفی با به کارگیری جدیدترین سیستم های صوتی و تصویری اعم از میکروفن های رومیزی و تریبونی، ویدئو پروژکتور و پرده نمایش، اتاق کنترل و انواع رک مکان مورد را مطابق استاندارد مد نظر سفارش دهنده مجهز میکند. کارنامه کاری ما اعتبار و افتخار ماست. با ما تماس بگیرید.