شبکه صدا و تصویر فلسفی با تامین و ارائه جدیدترین تجهیزات صوتی و تصویری ویژه منازل، باغ و ویلا، و همچنین فضاهای داخلی و خارجی (پارکها و فروشگاهها) مطلوب ترین کیفیت صدا را به مخاطب خود هدیه میدهد.

در این راستا، نیاز منزل، باغ و ... بر اساس متراژ، چیدمان و نقشه ی ساختمان سنجیده شده و با توجه به درخواست  متقاضی بهترین پیشنهاد خود را مطرح میکنیم. انواع بلندگوهای سقفی، آمپلی فایر، اسپیکرهای پرتابل و سینمای خانگی را تامین کرده و به بهترین نحو منزل مسکونی مورد نظر را تجهیز میکنیم. مجموعه فلسفی با کسب نمایندگی برند معتبر JBL و HARMAN KARDON با جدیت در حوزه اسپیکرهای پرتابل و سینمای خانگی فعالیت خود را شروع کرده و در این زمینه به روزترین تجهیزات صوتی برند JBL را ارائه میدهیم. همچنین، در مورد فضای طبیغی همچون باغ یا ویلا نیز تجهیزات صوتی مخصوص فضای باز (مانند اسپیکرهای طرح سنگ) را ارائه داده و تجهیز مکان مورد نظر را به نحو احسنت انجام میدهیم.

همچنین، با توجه به نیاز برخی از فضاهای خارجی (مانند پارکها) و داخلی (مانند فروشگاهها) به سیستم صوتی مخصوص پیج و پخش موسیقی سعی کردیم با گردآوری بهترین تجهیزات صوتی با کیفیت ترین خدمات را ارائه دهیم. در مورد فضاهای خارجی انواع هورن موزیک را در دستور کار خود قرار داده ایم چرا که نیاز این اماکن عمدتا حول محور سیستمی مقاوم در برابر نفوذ آب و اثرات تابش آفتاب می باشد. همچنین با توجه به باز بودن فضا سیستمی با بالاترین پرتاب صدا را پیشنهاد میدهیم. در مورد فضای داخلی (مانند فروشگاهها) نیز باندهایی با سایز مناسب همراه با ساب و آمپلی فایر مربوطه ارائه میدهیم؛ سر و صدای زیاد این اماکن مورد حائز اهمیت جهت تصمیم گیری نهایی می باشد.

بنابراین، ابتدا مکان مورد نظر توسط کارشناس مربوطه بازدید میشود؛ سپس با در نظر گرفتن نیاز و خواسته ی متقاضی، متراژ محیط، ارتفاع سقف و حتی مقدار سر و صدای محیط و ... طرح اولیه مکان تهیه شده و جانمایی بلندگوها انجام میشود. در مرحله بعد، سیستم صوتی مناسب با آن مکان  تعیین شده و به استحضار متقاضی میرسد. پس از بررسی دو جانبه و تبادل نظر در این رابطه، تصمیم و توافق نهایی گرفته شده و قرارداد همکاری در قالب فاکتور و ضمانت کاری منعقد میشود.

نه تنها مرحله تجهیز بلکه پس از آن یعنی خدمات پس از فروش را نیز تضمین میدهیم. شبکه صدا و تصویر فلسفی با به کارگیری جدیدترین سیستم های صوتی و تصویری اعم از بلندگوهای سقفی، ستونی یا دکوراتیو دیواری، میکروفن های پیجینگ، میکروفن باسیم یا بی سیم، آمپلی فایر، ویدئو پروژکتور و پرده نمایش مکان مورد را مطابق استاندارد مد نظر سفارش دهنده مجهز میکند. کارنامه کاری ما اعتبار و افتخار ماست. با ما تماس بگیرید.