شبکه صدا و تصویر فلسفیشبکه صدا و تصویر فلسفی با 40 سال تجربه و سابقه فعالیت در زمینه مدیریت صدا و تصویر، با بکارگیری کلیه امکانات و رویکردی نوین و با هدف ارائه جدیترین و بهترین ادوات صوتی تاسیس گردیده است. در این راستا نه تنها ارائه مستقیم تجهیزات صوت و تصویر را مد نظر داشته بلکه دکوراسیون، مشاوره، طراحی و تجهیز سالن های کنفرانس، آمفی تئاتر، سینما، سیستم های پیجینگ و همچنین صوت و تصویر خانگی را نیز در حوزه تخصصی خود وارد کرده ایم؛ این موسسه با همکاری کارشناسان مجرب در دو بخش فروش و اجرا با افتخار توانایی های خود را بدین شرح اعلام مینماید:

-           طراحی و تجهیز دکوراسیون سالن های آمفی تئاتر، کنفرانس، سینما

-           طراحی و تجهیز کامل سیستم هایی کنفرانس بی سیم و با سیم

-           طراحی و تجهیز سیستم صوت، تصویر و نور سالن آمفی تئاتر

-           طراحی و تجهیز سیستم صوت و تصویر اماکن درمانی و آموزشی

-           طراحی و تجهیز سیستم های پیام رسانی (پیجینگ)

-           طراحی و تجهیز سیستم صوت و تصویر اماکن تفریحی و گردشگری

-           طراحی و تجهیز سیستم صوت، تصویر و نور اماکن مسکونی، باغ و ویلا

-           طراحی و تجهیز سیستم صوت و تصویر مساجد، هیئات و امکان زیارتی

-           طراحی و اجرای نورپردازی تخصصی و نور عمومی

-           طراحی و اجرای سیستم هوشمند اماکن مسکونی، تجاری و ...

-           عرضه و فروش مستقیم انواع محصولات صوتی، تصویری و نور

 

ما تولیدات داخلی را ارج مینهیم و حمایت کامل خود را از محصولات صوتی با کیفیت داخلی اعلام میداریم؛  در این راستا با ثبت برند رسمی خود تحت عنوان FAV سعی در تولید محصولات صوتی متناسب با نیاز داخلی داشتیم. در این راستا، مسیولیت دفتر فروش مرکزی محصولات تندر الکترونیک شیراز را با کمال میل تقبل کرده و جهت معرفی آن تمام تلاش خود را در نقطه به نقطه کشور به کار گرفته ایم؛ همچنین سایر برندها  اعم از JBL، AKG، CROWN، HARMAN، SOUNDCRAFT، DYNACORD، PANASONIC، HORAND، YAMAHA، MONTARBO، FBT ، EV، TOA و ... را نیز در بالاترین سطح ارائه مینماییم. کارنامه این شرکت طی سال های گذشته بیانگر تلاش در این راستا می باشد.

 

شبکه صدا و تصویر فلسفی با تیم فنی تجهیزکاران خود قادر به ارائه ی بهترین خدمات در زمینه ی مشاوره، طراحی، نصب و راه اندازی پکیج کامل سالن های همایش، کنفرانس، آمفی تئاتر و ... است. این پکیج شامل دکوراسوین و مبلمان، آکوستیک سازی، سقف، کف و دیوار، استیج، صوت، تصویر، نورو موارد احتمالی مد نظر کارفرما است. پس از بازدید کارشناس مربوطه از مکان مورد نظر، نیاز آنجا به دقت توسط وی بررسی شده و بسته به نوع مکان (سالن سینما، کنفرانس، آمفی تئاتر و ...) محاسبات لازم، ابزار و نوع سیستم تعیین میگردد. سپس، پس از انعقاد قرارداد، تیم تجهیزکاران فنی ما در مدت زمانی معین پروژه را به بهترین نحو ممکن اجرایی میکنند. لازم به ذکر است که در تمام مدت نیاز مشتری را در نظر گرفته و با مشاوره مناسب و تکنیکی همواره در کنار ایشان خواهیم بود.

علاوه بر تیم تجهیزکاران فنی، تیم فروش مستقر در فروشگاه نیز با دانش فنی بالای خود سعی در ارائه ی بهترین مشاوره و خدمات را به متقاضی داشته و همواره سعی در به روز رسانی اطلاعات خود در زمینه ی تجهیزات صوتی و تصویری دارند. هدف ما جلب رضایت مشتریست؛ لذا شبکه صدا و تصویر فلسفی با در نظر گرفتن اصول اخلاقی و حرفه ای تمام تلاش خود را در این راه به کار برده و از هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقادی استقبال میکند.

با ما تماس بگیرید:
آدرس :

شعبه مرکزی : شیراز- خیابان لطفعلی خان زند- سه راه انوری - شبکه صدا و تصویر فلسفی / تلفن تماس : 32308071-071

شوروم : شیراز - بلوار مطهری (زرگری) - قبل کوچه 9 - ساختمان تاپ - شبکه صدا و تصویر فلسفی / تلفن تماس : 32308071-071

 

-