شبکه صدا و تصویر فلسفی با پشتوانه 40 سال تجربه و سابقه فعالیت در زمینه مدیریت صدا و تصویر، با بکارگیری کلیه امکانات و رویکردی جدید و با هدف ارائه جدیترین و بهترین ادوات صوتی تاسیس گردیده است. در این راستا نه تنها ارائه مستقیم تجهیزات صوتی را مد نظر داشته ایم بلکه مشاوره، طراحی و تجهیز سالن های کنفرانس، آمفی تئاتر و سینما را نیز در حوزه تخصصی خود وارد کرده است؛ این موسسه با همکاری کارشناسان مجرب در دو بخش فروش و اجرا افتخار دارد توانایی های خود را بدین شرح اعلام نماید:

 

  •     تجهیز کامل سیستم های صوتی و تصویری
  •     طراحی و تجهیز کامل سیستم هایی کنفرانس بی سیم و با سیم
  •    طراحی و تجهیز سیستم صوتی و تصویری سالن آمفی تئاتر
  •     طراحی و تجهیز سیستم های پیام رسانی (پیجینگ)
  •     طراحی و اجرای نورپردازی تخصصی و نور عمومی
  •     طراحی و اجرای سیستم هوشمند اماکن مسکونی، تجاری و ...
  •     عرضه و فروش مستقیم انواع محصولات صوتی 

در این راستا موفق به ثبت برند خود تحت عنوان FAV (FALSAFI AUDIO VIDEO)  شده و محصولات صوتی مد نظر را با کیفیت بالا و با برند FAV به مخاطب ارائه میدهیم.

شبکه صدا و تصویر فلسفی تنها عاملیت فروش و خدمات پس از فروش محصولات کمپانی HARMAN PROFESSONAL و HARMAN KARDON بوده و مفتخر به ارائه انواع باند، میکروفن، میکسر و پاور برند JBL, AKG, SOUNDCRAFT و  CROWN می باشد.

 

ما تولیدات داخلی را ارج مینهیم و حمایت کامل خود را از محصولات صوتی با کیفیت داخلی اعلام میداریم؛ از این رو عاملیت فروش تندر الکترونیک شیراز را با کمال میل تقبل کرده و به عنوان دفتر فروش مرکزی جهت معرفی آن تمام تلاش خود را به کار میگیریم؛ همچنین سایر برندها  مانند مزدک، تابا، هوراند، یاماها، هیتاچی، مونتاربو، سانیو، FBT و TOA  را نیز در بالاترین سطح ارائه مینماییم. کارنامه این شرکت طی سال های گذشته بیانگر تلاش در این راستا می باشد.

 

شبکه صدا و تصویر فلسفی با تیم فنی تجهیزکاران خود قادر به ارائه ی بهترین خدمات در زمینه ی نصب، تجهیز و راه اندازی سالن های همایش، کنفرانس، آمفی تئاتر و ... است. پس از بازدید کارشناس مربوطه از مکان مورد نظر، نیاز آنجا به دقت توسط وی بررسی شده و بسته به نوع مکان (باشگاه، سالن سمینار، آمفی تئاتر و ...) محاسبات لازم، ابزار و نوع سیستم تعیین میگردد. سپس، پس از انعقاد قرارداد، تیم تجهیزکاران فنی ما در مدت زمانی معین پروژه را به بهترین نحو ممکن اجرایی میکنند. لازم به ذکر است که در تمام مدت نیاز مشتری را در نظر گرفته و با مشاوره مناسب و تکنیکی همواره در کنار ایشان خواهیم بود.

همچنین، با استقرار تیم مهندسین فنی هوشمندسازی اقدام به ارائه خدمات در این بخش کرده ایم؛ بنابراین تمام موارد مرتبط با هوشمندسازی ساختمان و اتوماسیون­های هوشمند ساختمانی، صوت و تصویر تخصصی اداری را با بالاترین کیفیت ارائه میدهیم.

 

علاوه بر تیم تجهیزکاران فنی، تیم فروش مستقر در فروشگاه نیز با دانش فنی بالای خود سعی در ارائه ی بهترین مشاوره و خدمات را به متقاضی داشته و همواره سعی در به روز رسانی اطلاعات خود در زمینه ی تجهیزات صوتی و تصویری دارند. هدف ما جلب رضایت مشتریست؛ لذا شبکه صدا و تصویر فلسفی با در نظر گرفتن اصول اخلاقی و حرفه ای تمام تلاش خود را در این راه به کار برده و از هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقادی استقبال میکند.

با ما تماس بگیرید:
آدرس :

شعبه 1 : شیراز- خیابان لطفعلی خان زند- سه راه انوری - شبکه صدا و تصویر فلسفی / تلفن تماس : 32330537-071

شعبه 2 : شیراز- خیابان قدوسی شرقی- حد فاصل کوچه 3 و 5 - شبکه صدا و تصویر فلسفی / تلفن تماس : 38427076-071